WAŻNA INFORMACJA! 
Ostrzegamy, przed pojawiającymi się w ostatnim czasie, próbami wyłudzeń nienależnych płatności za utrzymanie miejsca na serwerze i domeny dla strony internetowej. Nieuczciwe firmy rozsyłają wiadomości SMS lub e- mail do osób posiadających strony internetowe informując o konieczności przedłużenia usługi. W treści wiadomości wysyłane są nieprawdziwe dane mające na celu wyłudzenie płatności.   Informujemy, że firma Modern Business Net, która jest administratorem Państwa strony internetowej (domeny internetowej) kontaktuje się wyłącznie ze swoimi klientami telefonicznie z numeru komórkowego: 792 172 777   lub za pośrednictwem poczty elektronicznej z adresu: bok@mbnpolska.pl
Modern Business Net podjął strategiczną współpracę z firmą wydawniczo-reklamową Porto sp. z o.o.
Dzięki podjęciu wspólnych działań obydwie spółki mogą oferować pełen zakres usług marketingowych zarówno na polu marketingu internetowego jak i szeroko rozumianego klasycznego marketingu i reklamy. Porto sp. z o.o. powstało w 1991 roku. Od samego początku obsługiwało w szczególności duże przedsiębiorstwa w zakresie tworzenia gadżetów i folderów reklamowych. Siedziba spółki Porto znajduje się na ul.Fałata w Warszawie w sercu starego Mokotowa.
W dniu 25.09.2015 roku w krakowskim hotelu Park Inn by Radisson, odbyła się konferencja organizowana przez naszego partnera spółkę Thulium.
W konferencji uczestniczyli przedstawiciele Modern Business Net z naszym specjalistą IT. Podczas konferencji uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w technologii. Szczególny nacisk położony na kilka obszarów, w tym w szczególności zaplecze techniczne call center, niezwykle popularną ostatnio metodę marketingu internetowego "grawalizację" oraz przenoszenia biznesu do tak zwanej "chmury". Spółka Thulium to dostawca autorskich rozwiązań telekomunikacyjnych, specjalizująca się w systemach call center, contact center i zaawansowanych centralach telefoniczych VoIP. Thulium od kilku lat jest partnerem MBN Polska.